Wersje językowe
Zadzwoń do nas

+48 531 316 359 lub napisz sklep@sintrex.pl

Producenci
PPHU Global

PPHU Global :: wyłączny dystrybutor Sintrex

działa na rynku Polskim od 1997 roku.

Wieloletnie doświadczenie handlowe zaowocowało w 2017 roku uruchomieniem nowej marki Sintrex oraz sprzedaży wyrobów medycznych. 

PPHU Global prowadzi dystrybucję produktów w bardzo wąskiej, ale dynamicznie rozwijającej się dziedzinie profilaktyki nowotworowej, roztworów i żeli do gojenia się ran oraz wszelkiego rodzaju plastrów i opatrunków. Spełniając wymagania stawiane nam przez naszych klientów i odbiorców hurtowych realizujemy politykę sprzedaży, jak najszerszego asortymentu produktów profesjonalnych. Stale poszerzamy naszą ofertę śledząc światowe nowości i trendy panujące w profilaktyce nowotworowej oraz wspomagania leczenia ran i blizn pooperacyjnych. Posiadamy produkty wysokiej jakości, które potwierdzają nasi Klienci i współpracujący z nami personel medyczny.

Misja

PPHU Global oferuje niezależne doradztwo oraz najwyższy standard obsługi w zakresie oferowanych produktów. Nasz zespół specjalistów pomoże dobrać optymalne rozwiązania w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji. Rozwijamy naszą wiedzę dzięki regularnym spotkaniom z przedstawicielami producentów, jak również dzięki obecności na wydarzeniach branżowych, takich jak targi, czy szkolenia.

Działalność PPHU Global związana jest nieodłącznie z profilaktyką nowotworową i promocją ochrony zdrowia, dlatego czynnie wspieramy i współpracujemy z:

  • aptekami, które rozumieją misję swojej działalności polegającą na promowaniu i zwiększaniu świadomości nowoczesnej profilaktyki nowotworowej,
  • lekarzami, specjalistami w swoich dziedzinach, dla których promowanie i sprzedaż produktów wspomagania procesów gojenia ran jest niezwykle ważne dla ich pacjentów,
  • instytucjami zajmującymi się szkoleniem zawodowym specjalistów z branży zdrowia publicznego.

Dostawa

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego staramy się, aby zamówiony towar otrzymywali najszybciej, jak to możliwe. Tym samym produkty posiadające status 24h wysyłamy do naszych Klientów w większości jeszcze tego samego dnia lub na następny dzień roboczy od złożenia zamówienia.

 

Sprzedaż hurtowa

PPHU Global prowadzi sprzedaż hurtową dla aptek, klinik, szpitali, przychodni, sklepów zielarskich, medycznych, jednak naszym priorytetem pozostaje świadczenie usług detalicznych na najwyższym poziomie, profesjonalne doradztwo i oferowanie produktów zalecanych przez ekspertów branżowych.

 

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Facebook Twitter YouTube Instagram Pinterest Google+
Sklep internetowy Shoper.pl